Współpraca z naszą firmą

Jesteś inwestorem indywidualnym? Nie musisz posiadać fachowej wiedzy! Nakreśl nam swoje pomysły na wymarzoną balustradę, ogrodzenia, bramę, balkon, wolierę, budowlę ogrodową - jakąkolwiek konstrukcję, której potrzebujesz na swojej posesji - resztą zajmiemy się my:

  • wykonamy pomiary i zaprojektujemy dla Ciebie konstrukcje i balustrady uwzględniając wszystkie Twoje wymagania projektowe oraz możliwości budżetowe, 
  • wykonamy konstrukcje w naszej firmie
  • zamontujemy gotowe produkty na Twojej posesji 

Jesteś architektem, projektantem wnętrz, projektantem mebli? Pracujesz dla firmy deweloperskiej? Zapraszamy do nas - zrealizujemy projekty dokładnie według Waszych wytycznych! Pracują dla nas profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem  - na każdym etapie prac doradzimy najlepsze rozwiązania.

 

balustrady wrocław

Projekty balustrad

Nie wiesz jak zrealizować pomysł na balustrady balkonowe, konstrukcje stalowe, ogrodzenia? Skontaktuj się z nami - doradzimy, zaprojektujemy, przekształcimy Twój pomysł na pożądany efekt końcowy!

Doświadczeni fachowcy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji oraz realizacji projektu - doradzimy na każdym etapie prac - zapraszamy do współpracy!

projekty balustrad

Promocje dla stałych klientów

Doceniamy podmioty współpracujące z nami - stała współpraca z Kasto to nie tylko profesjonalne podejście do prac ale też przyjazna polityka cenowa - skontaktuj się z nami i sprawdź nasze oferty dla firm z branży budowlanej!

Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami:

+48 692 791 647 email:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

Udostępnij tę stronę:

Krótko o nas:

Firma KASTO Balustrady zajmuje się produkcją i montażem balustrad stalowych, a także innych konstrukcji ze stali zwykłej lub nierdzewnej takich jak schody, podesty, kraty, ogrodzenia itd. Elementy ze stali zwykłej oferujemy jako cynkowane ogniowo i malowane proszkowo wg palety RAL. Stal nierdzewną możemy zaproponować w strukturze szlifowanej bądź na życzenie klienta w wersji polerowanej. Jako komponenty dodatkowe używamy takich materiałów jak drewno, szkło, tworzywa sztuczne itd.


Na rynku Wrocławskim i całego Dolnego Śląska działamy już od ponad 10’ciu lat. Zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą chętnie dzielimy się z klientem aby doradzić w dobraniu optymalnych rozwiązań technicznych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i większymi firmami.


Zachęcamy do obejrzenia zdjęć zrealizowanych prac w dziale „REALIZACJE” oraz zapoznania się z OFERTĄ naszej firmy. Zapytanie ofertowe proszę kierować na adres mailowy () lub dzwonić na telefon 692 791 647.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze nowości:

Wasze ulubione:

Balustrady na wymiar - konstrukcje stalowe na wymiar - Kasto Balustrady Wrocław

Balustrady na wymiar

Czytaj dalej
Współpraca z KASTO Balustrady - klienci indywidualni i firmy - zapraszamy do współpracy!

Współpraca z naszą firmą

Nakreśl nam swoje pomysły na wymarzoną balustradę, ogrodzenia, bramę, balko...
Czytaj dalej
Balustrady z wypełnieniem blaszanym, blacha perforowana - KASTO Balustrady

Balustrady blaszane

Czytaj dalej
Tralki metalowe - tralki kute - Wrocław - Kasto Balustrady

Tralki metalowe

Czytaj dalej
Balustrady chromowane, malowane proszkowo - KASTO Balustrady Wrocław

Balustrady chromowane

Czytaj dalej

Kontakt

Zadzwoń +48 692 791 647, wyślij nam email: lub skorzystaj z formularza:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

Zapraszamy:

  • Balustrady na wymiar

    ...i dowolne konstrukcja metalowe!
  • Produkcja balustrad

    ...i montaż - w dowolnym miejscu

Najnowsze:

Ocena 5 (4 Głosy)
Współpraca z KASTO Balustrady - klienci indywidualni i firmy - zapraszamy do współpracy!
Poprzedni post

Współpraca z naszą firmą

Nakreśl nam swoje pomysły na wymarzoną balustradę,...
Czytaj dalej
Balustrady blaszane
Następny post

Balustrady blaszane

Czytaj dalej